פרקט

מחפשים לקנות ולהתקין פרקטים? הגעתם למקום הנכון מגוון רחב של פרקטים במחירים אטרקטיביים 0505969859
אצלנו תמצאו איכות של הפרקט

שירות מקצועי וזמין מענה מידי ללא המתנה, שרות לקוחות ברמה גבוה.
וותק של מקצועיות בתחום הפרקטים.
אדיבות צוות מסור ואדיב ייתן לכם שרות ללא תחרות.
וכמובן מבצעים חמים למגוון גדול של פרקטים במחירים זולים.

מכירה לפרטים ולסיטונאות אנו משווקים למוסדות ביבוא אישי למוסדות ציבוריים ופרטיים במחירי חנות המפעל.
מכירה לבעלי מקצוע ולמתקיני פרקטים. שירות לעסקים, משרדים ולבתים.

היתרונות של הפרקט

בעשור האחרון תחום הפרקטים תפס תאוצה רבה אם בעבר היה ניתן לראות פרקטים רק בבתי יוקרה היום תמצאו פרקטים ברוב מקומות העבודה ובהרבה בתים פרטיים. התאוצה של הפרקטים בשנים הארונות נובעות מכמה סיבות מפני שלפרקטים ישנם יתרונות רבים מלבד המראה היוקרתי ונעים יותר לדיירי הבית.

האחזקה של פרקט

והתפעול כלומר אחזקה שלו פשוטה ויעילה מאד משנים עברו. וכן המחירים של הפרקט עברו תהליך משמועתי שהיום ניתן בהישג יד לרכוש ולהתקין פרקטים במחירים טובים וזולים יחסית.
אחד היתרונות הבולטים של הפרקט הוא מצוין לאנשים שאינם רוצים להשתעבד לניקיון המרצפות הבית היות והיום רוב רצפות הם מברקות כך שכול כתם או שערה ניכר לעין ודורש ניקיון תמידי, בעוד שבפרקט חומר העץ שהוא הפרקט פחות ניכר לעין הלכלוך ויש לפרקט יכולת מאד גבוהה לטשטוש הלכלוך ולכן זה מצריך פחות תחזוקה שוטפת של שטיפות ופוליש ולכן די בניגוב קל לראות מראה נקי ומרענן.

יתרונות הפרקט 

עוד יתרון של הפרקטים היא יכולת הבידוד של חום קור. כאשר קריר וחורפי היכולת של הפרקטים הוא לבודד את הקור ולחסוך לנו את הפעלת המזגן. מה עוד שניקוי הפרקט תעשה על ידי מטלית לחה ואין צורך שטיפה מסיבית כמו ברצפה מרצפות.
לכן חשוב שההתקנה תבוצע על ידי צוות מקצועית שתיתן מענה מצוין ליתרונות של הפרקט מעבר ליופי ומראה יוקרתי ומעוצב של הבית שלכם או המשרד . פרקטים שיותקנו על ידי חובבן יגרמו לבעיות רבות. למשל ידוע שלפרקט ישנו יכול של ספיגת מים במידה וההתקנה של הפרקט לא תהיה מקצועית זה יגרום לבעיות של התנפחות הפרקט והמון נזילות שיתכן ויפגעו גם בשכנים שלכם והמון עוגמת נפש והוצאות מיותרות.

פרקט זול הוא היקר
​​​​​​​

כמו שאומרים הזול הוא היקר לכן אנו באלוף הפרקטים מוכנים וערוכים עם צוות מקצועי ואיכותי להתקנה מושלמת של הפרקט במחירים אטרקטיביים

השארו הודעה ונחזור אליכם מייד!

התקשרו אלינו : 050-5969859

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *